زورتکس

به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد

                                      

                                                                    ADS


دعا براي ديدن معشوق در خواب
 
دعا جهت خواب دیدن کسی – دعا و اذکار الهی
azkarelahi.ir/didan-amvat-va-matlob/دعا-جهت-خواب-دیدن-کسی
Translate this page
Dec 16, 2015 – هر کس بخواهد کسی را در خواب ببیند حتی رسول خدا صل الله علیه و آله را با وضو بخوابد و در وقت خواب 132 مرتبه صلوات بفرستد و سپس سه بار ذکر زیر را بخواند :
خواندن هفت سوره برای دیدن مطلوب در خواب-جوابگو
www.javabgoo.isri.ac.ir/index.php?/Knowledgebase/Article/…
Translate this page
قبل از خواب و رعایت آدابی خاص می توان مطلوب را در خواب دید من اینکار را با نیت دیدن همسر آینده ام در خواب و دانستن مشخصات او خواندم و فرد ناشناسی را در خواب دیدم و مشخصات … من چند سال قبل این دعا رو در مفاتیح دیدم و به نیت همسر آینده ام اونو خوندم و در خواب شخصی رو دیدم که تا اون روز نمیشناختم ،البته چهرش برام بسیار آشنا بود ولی …
نسخه ای جهت دیدن معشوق در خواب – دانلود کتاب – Citar.ir
citar.ir › ادعیه و اذکار › نسخه ای جهت دیدن معشوق در خواب
Translate this page
Dec 13, 2016 – استاد ینی تو این شب هر دومون یه خواب میبینیم دیگه؟ اونم همون شب خواب منو میبینه؟ پاسخ. admin site می گوید 12 ماه پیش. شما خواب می بینی. ابته بستگی به قدرت روحی طرف هم داره. پاسخ. neda می گوید 1 سال پیش. توو این قسمت که از دیدن معشوق در خواب دعا گذاشتید برای اینکه باهاش حرف هم بزنیم چه ذکرهایی بگیم؟
برای حضور در خواب شخصی – دانلود کتاب – Citar.ir
citar.ir › ادعیه و اذکار › ادعیه های احضار › برای حضور در خواب شخصی
Translate this page
برای حضور در خواب شخصی. By citadm Last updated اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۵. 156 10. Share. برای حضور در خواب شخصی. اگر بخواهی خود را در خواب و رویاء بر کسی ظاهر کنی,این دعا را بروی ناخن های انگشتان دست خود بنویس و نام پدر و مادر آن شخص را در داخل مشت خود بنویس و بخواب. دعای خواب,دعای خواب دیدن,دعای خواب بندی,دعای خواب بند.
دعا برای دیدن فرد مورد نظر در خواب – پرشین وی
persianv.com/celebrity/دعا-برای-دیدن-فرد-مورد-نظر-در-خواب.html
Translate this page
دعا برای دیدن فرد مورد نظر در خواب. دعا برای دیدن فرد مورد نظر در خواب به جهت دیدن فرد یا شیء مورد نظر در خواب خواندن این سه اسم مقدس «النور» و «الباسط» و «الظاهر» به تعداد زیاد با رعایت طهارت و پاکی بدن و لباس طاهر و در مکان مقدس) موثر است. به جهت دیدن فرد یا شیء مورد نظر در خواب خواندن این سه اسم مقدس «النور» و «الباسط» و «الظاهر»

 NS